| Mikaa a întrebat:

Ce sa fac? Eu de cand la'm vazit mia palcut mult de el si prietenele mele il cunosteau cam in aproximativ 2 saptamana am inceput sa stau si eu cu el si cu pr mele...nu prea zicea multe. dar eu eram multumita ca pot sta langa el. a trecut 1 luna si am inceput sa vb sa ne intelegem f f bine chiar m-a luat in gasca lui mi-a prezentat cei mai buni pr ai lui ma tinea de mna pe role imi vb frumos.sh pna la urma el sa comb cu o fta care nu era tocmai pentru el adica era cam umblatoare a trecut 1 an si acum il ador dar mi-am dat seama ca nu mai vreau sa fiu cu el... dar sunt gelosa daca se uita la altcnva.si acum el sa da la mine dar eu nu simt acelasi lucru care il simteam atunic si mai rau.pr lui cel mai bun ii place de mine acum el isi perimte cam orice cu mine am auzit ca i-a spus cuiva ca tine la mine ca cel mai bun prieten al lui si mi sa mai zis ca el a spus ca daca eu o sa fiu cu un baiat atunci si el o sa fie cu o fata.eu ce sa mai cred? nu stiu ce sa mai simt vrew si eu sfaturi pls:*

Răspuns Câştigător
| Yasmina_3676 a răspuns:

Tu numai simti lucrul ala pentru. ca el s-a combinat cu fata aia mi s-a intamplat si mie asta trebuie sai mai acorzi o sansa dar cu o conditie intai sa-i zici sa nu se uite la altele pentru. esti cam geloasa 50 la suta ii explicii cu frumosul si o sa vezi ca totul o sa fie bine funa?sad:?

3 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Dai o sansa asa e dragoste pana iti dai seama de ea.

| Mirela_7378 a răspuns:

Mai,dai si tu inca o sansa.pentru ca mai incolo iti va parea rau.Dar daca ii place de tine sa nu se mai uite si la celelalte ca nu prea iti vine nici tie bine. happy Bafta :* funda?batting eyelashes

| Mikaa explică:

Sunt noua p aici.cum se da funda?