| Marymary05 a întrebat:

Ce sa fac sa nu ma mai jeneze cand imi ating capul penisului?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Sa incepi sa te masturbezi mai des si mereu sa fii preocupat ca decalotarea glandului sa fie pe cat este posibil completa. In timpul masturbarii sa atingi cat mai des si cat mai mult posibil cu degetele pielea fina a glandului. De asemenea glandul sa ramana decalotat cat mai mult timp posibil, chiar si atunci cand este reintrodus sub....chiloti. Sanatate!

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ti-a crescut si penis acum?
De acum 3 luni cand te durea pasarica... acum vad ca te doare cuculetul.
Vezi ca-ti creste nasul de prostiile inventate!

Uite aici:
"în 3 Martie | Marymary05 a întrebat:
Am 12 ani si am facut sex neprotejat cu iubitul meu de 19... "
sursa: https://www.tpu.ro/utilizator/topp/intrebari/

Răspuns utilizator avertizat
| Violleta2022 a răspuns (pentru sickkkkkk666):

Doar un copil de 12 ani, care scrie balarii pe forum.

| mihai69 a răspuns:

Să nu-l mai atingi direct
Să folosești lubrifiant
Când îl atingi, să fii cât mai delicat

| Stropdeploaie a răspuns:

Sa l atingi pana te obisnuiesti!

| Marymary05 explică:

Nu inteleg care e problema voastra cu intrebarile pe care le-am pus inainte. Scopul acestui site este de a pune intrebari la care ai nevoie de un raspuns. Daca eu vreau sa stiu o chestie, intreb. In plus, v-ati gandit vreodata ca acest cont este folosit de mai multe persoane? Raspunsul clar e nu, da asa sunt romanii, sar repede cu gura sa arate cat de "destepti" sunt ei.
O seara fainawinking