| anca174 a întrebat:

Ce sa ii cumpar prietenului meu de craciun? in afara de parfum, nu am nicio idee. Va rog spuneti-mi voi ce ii cumparati prietenului, sau baietii voi ce ati vrea sa primiti?

3 răspunsuri:
| emabrumareanu29 a răspuns:

Buna.
daca ne-ai spune ce varsta ai poate ar fi mai usor, daca esti majora il poti invita la masa de craciun si te poti imbraca provocator,incingand o partida de dragoste.
daca esti mai mica, poti sa ii cumperi o bratara din argint,un pulover, un set format din fular+manusi+fes, o fotografie pusa in rama cu voi doi.

| seen a răspuns:

O partida de dragoste si o bere asta as vrea dar poti incerca un set denim adidas din selgros sau metro

Beneficiaza de sapca sau saculet pentru spate rolling on the floor in caz de e zgarcit nu asi mai cumpara sapca la vara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce zici de o bratara de argint?winking