| BooGy96 a întrebat:

In cateva saptamanii este onomastica iubitel mele, si as vrea sa ii cumpar un parfum, dar nu am nicio idee ce sa aleg, ce parfumuri imi recomandati?(nu conteaza pretul)

Răspuns Câştigător
| Dyyyyaaaa a răspuns:

Outspoken miroase superb :X si eu l.am primit tot de la iubitul meu si chiar mi.a placut mult. Funda?

9 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Jean-Paul-Gaultier sau Opium
http://www.amazon.fr/dp/B00175LV9G/ref=asc_df_B00175LV9G4222173? smid=A1PPAP4L65YY32&tag=leguidemp_hpc_delta_mp-21&linkCode=asn&creative=22802&creativeASIN=B00175LV9G
Acestea imi plac mie;)Acum depinde daca si iubitei tale ii va place:)Bafta!

| anutza a răspuns:

Sephora, dar sunt foarte scumpe,

daca vrei altceva mai iefin eu sunt reprez Oriflame te pot ajuta

| anutza a răspuns:

Mai bine iiiei un lantisor de argint cu inimioara va avea o amintire care va tine mai mult decat parfumul happy

| GrammarNazi a răspuns:

Ricci Ricci de la Nina Ricci.

| TheDaffodil a răspuns:

Incearca sa afli ce fel de parfumuri prefera. Cumpara-i ceva discret si placut. Si nu lua o cantitate foarte mare, pentru ca nu stii daca ii place. 30 ml sunt de ajuns din moment ce nu stii ce gusturi are.

| LadyLilith a răspuns:

Today Tomorrow sau Always, Outspoken sau Christian Lacroix Rouge toate parfumurile le gasesti in catalogul Avon. Sunt niste parfumuri superbe. Cu siguranta le va adora. Succes si la multi ani pentru iubita!

| DanaMusik a răspuns:

Buna!
Depinde, ce stii ca foloseste? Unele fete prefera parfumurile dulci, altele le prefera pe cele tari. Mie imi plac cele... suave, dar usor spre tari. Asa, la mijloc. Nu imi plac cele tari, nu imi plac cele dulci, odar cele potrivite... usor dulceage.
Sper ca ti-am fost de folos :D
Uite aici un link cu un parfum care miroase bine:
http://www.flu.ro/preferinta/610/CoolWater%E2%80%93Davidoff.html#new_top
Am auzit ca miroase frumooos :D

| donic1 a răspuns:

Parerea mea este sa te duci in SEPHORA ( gasesti cam in orice mall ) si acolo ai foooarte multe optiuni. Ii poti cere ajutorul cuiva care lucreaza acolo. Succes

| iLOVEflavio a răspuns:

De la Avon.sunt superbe acele parfumuri happy