| Anonimul49 a întrebat:

Ce sa ii scriu la o fata prin mesaj pe telefon? Este o colega de clasa si vreau sa ii timit mesaje dar nu am ideii ce sa ii scriu! Imi puteti da niste exemple

Răspuns Câştigător
| LaNaibaa a răspuns:

" Buna, ce faci? "
"Am vazut ca azi ai tost cam trista, ce s-a intamplat?"
" Ai vazut-o pe profa de romana cum s-a imbracat. pff. "
" Ce tema avem la?"
"Ai auzit noua barfa? ca eu nu laughing -[asta un pic mai amuzant ] "

4 răspunsuri:
| Maaryyneelaa a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa-i scrii ce simti, din inima si din suflet si o va incanta cu siguranta!

| Piinkyy a răspuns:

Presupun ca esti indragostit.
"Buna ce mai faci, ma gandeam ca ar fi frumos sa mergem intr-o zi la un film"
"Te plictisesti? Nu ai vrea sa iesim prin parc sa mia pierdem timpulthinking"
"Vreau sa fiu sincerbig grin, imi place de tine si vreau sa fim impreuna.Ce spui incercam?"...

| neutrino a răspuns:

Ii scrii unei fete ceea ce doresti sa ii comunici si nu doresti prin viu grai. E o mare greseala sa-i faci prima declaratie de dragoste printr-un mesaj. Pentru inceput e bine sa vorbesti cu ea la telefan, atata timp cat ai ce sa-i spui, fara sa o innebunesti.

| byeddy a răspuns:

laughing
Buna ce faci? hai la o plimbare
ok, vin
nu stai in casa, eu ma plictiseam si ma aflam in vb
ok...
totusi, hai sa iesim...
cand? acum...vin
nee...stai linistita, iti testam vigilenta