| AnonymuSest a întrebat:

Ce sa zic cand ii dau un trandafir rosu prietenei mele? N-am nici o idee! Funda!

Răspuns Câştigător
| AnneღU a răspuns:

Heii big grin fara suparare daca ceea ce a vrut sa spuna "neutrino" mai dezvoltat ar suna cam asa : Mami nu stiu de ce l-am luat, dar stiu ca meriti mai mult de atat! Te iubesc! " Stii pe mine asa m-ar impresiona iubitul day dreaming nu trebuie sa vina cu o declaratie scrisa laughing e de ajuns sa vina cu o floare, sa-l vad cum se pierde in cuvinte si eu sa il sarut! Deci nu va mai certati. Bafta cu iubitica :*

8 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

"tine si tu trandafirul asta pana ma leg la siret...gata, da-l inapoi, multumesc."

| Sociopat a răspuns:

"Poftim!"

| neutrino a răspuns:

Spune-i adevarul, ca nu ai idee de ce l-ai luat!

| neutrino a răspuns:

Nu te lauda cu ceea ce nu ai. Daca aveai numai putina minte, ai fi vazut din raspunsul meu ceea ce ai de facut. Aceasta sectiune este plina de astfel de "flacai" ca si tine, care au descoperit ca au o puta care poate fi folosita si la altceva, decat la facut pipi. Tu, neavand cu ce gandi, ai apelat la ea! O seara buna, si-ti recomand sa citesti de doua ori un raspuns, pana sa te manifesti prosteste!

| TwiXXXie a răspuns:

Uita-te adanc in ochii ei, dai-l si ia-o in brate...

| CheLoo23 a răspuns:

Hmmmm

"Esti frumoasa"
"Mia fost dor de tine"
"Te iubesc"
"Esti totul pentru mine"
totul este de fapt un joc de cuvinte important este sa-i spui ce simti tu cu adevarat happy

| biafresh a răspuns:

Ti-am cules cea mai frumoasa floare pe care am gasit-o, dar frumusetea ei paleste pe langa a ta.

| DaianaVkr a răspuns:

In momentul acela nu-ti trebuie prea multe cuvinte, doar sa o privesti fix in ochii si sa o saruti.