| Ionelaaamaria a întrebat:

Ce schimbari apar in corp dupa dezvirginare?

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Dupa inceperea vietii sexuale care se produce din momentul intretinerii sexului de dezvirginare, nici in interiorul organismului femeii dar nici in exterior NU apare absolut nici-o schimbare/modificare de natura fizica. Singura modificare fizica care se poate produce prin dezvirginare este asa numita DEFLORARE a "pasaricii", adica modificarea vizibila a starii HMENULUI care poate fi lezat, deteriorat sau rupt intr-o oarecare masura. Dar aceasta schimbare NU devine vizibila pentru toata lumea. big grin Multa sanatate!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are loc schimbul de substante dintre barbat si femeie. Unirea trupeascaa e mult mai mult nu doar la nivel fizic dar si psihic. Se pecetluieste relatia

| Kiwibibilă a răspuns:

Îţi mai creşte o ţâţă.