| anonim_4396 a întrebat:

Ce se intampla atunci cand nu mai esti virgina?

Răspuns Câştigător
| Amelia87 a răspuns:

Devii femeiehee hee

65 răspunsuri:
Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pur si simplu devii femeie

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Habar nu am eu nk mai sunt si mi-e frica

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu ce se intampla

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Apar unele schimbari in viata tacum ar fi aparitia unui copil si nu mai esti doar un copil ci incepi sa fi femeie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nimic

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ink nu stiu...big grin

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Good, ce se intampla, in primul rand pentru cei care spun ca te expui la anumite boli, in primul rand daca o faci protejat nu te expui, iar inceperea vietii sexuale, din contra, ajuta, si chiar te fereste de anumite boli. iar pentru raspunsurile alea cu in ziua nuntii, sa fim seriosi, cine mai sta pana in ziua nuntii in zilele noastre, noirmal daca nu cumva ziua nuntii nu e la varsta de 16-17 ani cel tarziu 18, pentru ca in opinia mea mai intai cariera, si apoi nunta, adica nunta dupa 26 ani, deci nu e mare chestie, pana in ziua nuntii asteapta cea care la 18 ani e deja casatoritawinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce se da la scoala sanitara fundeni la admitere?

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cand iti pierzi virginitatea pentru mine reprezinta un lucru major raportand si faptul ''cu cine '' daca ti-o pierzi cu persoana in care ai incredere si care este alaturi de tine tot timpul.eu zic ca este ok. dar pe langa asta eu zic ca persoana care te iubeste te-ar putea astepta pana faci 18 ani ma gandesc eu ca ar fi o varsta potrivita. oricum fiecare judecam diferit acest lucru...eu poate il gandesc mai primitiv dar eu nu mas grabi daca as fi fata tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai depinde sunt schimbari fizice dar nimic mai mult adica nusti ca eu sunt virgina si am 17 ani! dar tu la 12:-P...

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna ziua.am 18 ani si prietena 16. dupa 7 luni de relatie am vrut sa incepem relatiile sexuale deoarece vroiam experiente noi.intr-o noapte a venit la mine si mai departe stiti voi ce se intampla...insa cand am vrut sa ii introduc penisul in vagin nu intra deloc. ea fiind si virgina.pana la urma am reusit sa l introduc dar ea mi-a spus ca simte o durere nesuportabila si ca nu poate rezista.si am incetat sa il mai bag.asta mi a cam dat de gandit si nu stiu ce sa fac.eu as mai incerca dar daca iar o doare... ce sfaturi imi dati? e ceva normal sa te doara asta stie si ea dar pe ea o doare foarte tare. ce sa fac? cum sa procedez? un mik sfat va rog.va raman dator.ms anticipat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intra greu fiindca ea era virgina, la inceput asa e o doare, peste cateva partide nu mai simte asemenea dureri.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu se intampal nimic esti tot tu eu am 14 ani sunt si am fcauto dar bnus unt ca toate de 14 sunt mult mai dezvoltat nu-s sunt grasa sunt chair normala sa nu ma ganditi la altceva ince fat viata sunt cele mai tari senzati:X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Partea cu psihologicul imi da de gandit... daca spune ca iti schimbi gandirea... la cat se. fetele in ziua de azi whistling. tare greu imi vine sa cred ca se schimba ceva laughing

Alte răspunsuri