| anonim_4396 a întrebat:

Ce se intampla atunci cand nu mai esti virgina?

Răspuns Câştigător
| Amelia87 a răspuns:

Devii femeiehee hee

65 răspunsuri:
Alte răspunsuri
| AxGabbYAx a răspuns:

Se intampla ca tu faci sex ora la viteza cu cineva apoi iti apare o gaura in plus...

| afrodita45 a răspuns:

Nimic! Doar te maturizezi putin dar asta nu înseamnă ca esti femeie daca nu mai esti virgina la 14 nu este.nmc rău in ați începe viața sexuală cu persoana iubita din tot sufletul. Femeie esti dupa 18 ani si.plus de asta e un punct forte pentru ca o sa fii frumoasa si cu un corp super la 18-19 ani asa ca nu va faceti griji fetelor incepeti-va viata sexuală cand simțiți voi cu inima asta nu înseamnă ca trebuie sa stai pana la 18 ani ca asa spune o.anumita persoana
Baftă! Si protejați dupa a doua a treia noapte!

| didix a răspuns:

Depinde si cu cine pierzi virginitatea si dupa cat timp de relatie, sau daca ai facut-o cu un necunoscut de dragu de a o face... wtf e corpul tau femeiewaiting
whatever. ce se intampla? hmm pai cresterea sanilor, ganduri cum ar fi "vai, sa nu raman insarcinata" sau in unele cazuri in care tipa e mai fara mobila la mansarda"ups iar am uitat sa ne protezam", nu lasa pe baza lui ai si u grija, ca doar ai grija de tine nu de alti. in fine deci poti regrete sau nu depinde.foarte dragut ar fi sa te fi pastrat pana in ziua nuntii dar daca nu mai poti rezistablushing, ok in concluzire tu esti dorctorul tau si stii ce iti e mai bine si nu te avanta ca broasca in bordura:d

| ada_marcian a răspuns:

Buna! In primul rand, iti recomand sa faci acest pas doar dupa ce te-ai gandit foarte bine si esti convinsa ca nu o sa regreti mai tarziu. Considerand ca deja te-ai gandit la toate aspectele ce tin de inceperea vietii sexuale, da-mi voie sa iti spun ca nu exista schimbari fizice notabile dupa ce incepi sa faci sex, cu toate ca unele persoane afirma ca ti se maresc sanii sau soldurile. Inceperea vietii sexuale poate determina o persoana sa aiba o alta perspectiva asupra relatiilor amoroase, acest lucru putand duce si la maturizare psihica, insa nu este o regula. Mult succes si nu uita de protectie!