| ghost0 a întrebat:

Ce se intampla cand plangi in fata iubitei tale? Exista sansa ca involuntar sa isi piarda respectul fata de tine?

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu se intampla nimic, doar o sensibilizeaza si ii arata cat de mult o iubesti si o doresti.
Este total gresit ca si-ar pierde respectul pentru baiat, daca plange, dimpotriva, il apreciaza mai mult.

O fata isi pierde respectul pentru un baiat cand este mitocan, cand o jigneste, cand nu se comporta normal si corect cu ea, cand promite cea si nu se tine de cuvant, cand intarzie sau nu vine la inltalniri, cand zice ca face ceva si nu face samd.

| Hyperion7 a răspuns:

Doar femeile superficiale considera acest gest drept unul de slăbiciune.
O femeie adevărată, accepta faptul că și bărbații sunt oameni!

| TheGentleman a răspuns:

Este un test foarte bun de a vedea caracterul și educația ei.

Pentru că bărbații au fost de mici învățați să-și reprime emoțiile, să pară puternici în orice situație. Și nu e ok deloc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred deloc că este Adevărat așa ceva.

Este absolut normal și omenesc și uman că omul să aibă momentele săle clipele săle de a plânge sau a fi fericita cu Adevărat nu este nimic absolut normal in a plânge de față în fața unei persoane dragi sau iubite ție.

O fată și un bărbat își poate pierdem respectul dacă își bate soția iubita prietena sau o agresează fizic sau minte înșală soția sau ceva cei cauzează suferință brutală și imensă de mare atunci își poate pierde și soțul si soția si iubita respectul față de acel om.

| ghost0 explică (pentru anonim_4396):

De ce ea nu a putut atunci sa planga in fata mea? In 4 luni de relatie nu am vazut-o sa planga, sau sa isi arate emotiile poate de tristete sau furie. Chiar asa un iubit perfect am fost sau sa fie oare frica psihologica de nu a te arata slab, in pozitia de prada?

| anonim_4396 a răspuns (pentru ghost0):

Nu am de unde să știu cum ai tratot pe acea fată în relația in care a fost cu tine nu am de unde să știu ce avea pe inimă fata aia când era cu tine in relație nu am de unde sa știu ce avea acea fata pe sufletul ei.

Poate că acea fată avea niste probleme de familie sau ceva personal care îi era teamă să-ți spună că o vei judeca sau o vei părăsi sau vei sta cu ia doar o perioadă până îți băteai joc de ia și o lăsai.

Tu daca o fată nu plânge în fața ta și nu-ți face crize de nervi gata asta însemna că este ceva ne in regulă cu ia? Doamne ferește

Dece v-ați certată? Care a fost ceartă de ați ajuns sa fiți despărțiți? Dece ai așteptarea că o fată sa plângă în fața ta? Că sa ce? Să-ți demonstrez ce?

| ghost0 explică (pentru anonim_4396):

Nu cred ca in tot acel timp nu a avut nimic pe suflet, legat de cariera, de alte situatii familiare. Nu a avut nimic personal deoarece am stat si am discutat aceasta chestie, am incercat sa inteleg in amanunt de ce nu se intampla chestia asta, poate traume din fosta relatie? Nu. Iar nu s-a pus niciodata problema ca eu ma voi despartii de ea din aceasta cauza. Doar eu am fost cel emotiv si am putut sa ma exteriorizez in fata ei. Nu m-am simtit barbat si am tratat-o mai bine decat m-am tratat eu pe mine. Posibil oare sa fie frica de a arata slabiciune?

| anonim_4396 a răspuns (pentru ghost0):

Slăbiciunea la ce mă frate? Ce slăbiciunea? Pai frate daca voi nu va înțelegeți în relația voastră voi doi mă frate tu și ia atunci cine sa va înțeleagă? Păi voi doi va cunoașteți cu Adevărat voi doi va știți unul și pe celălalt cu Adevărat voi doi știți slăbiciunea voastre între voi doi și voi doi doi ce faceți? Va vindeți unul pe celălalt va lăsați baltă unul pe celălalt când nu va convine un subiect sau o problemă de ce frate să vă despărțiți? Păi dacă nu te-ai simți bărbat față de ia sau cu ia în relația pe care o aveți de ce nu stai frate că un bărbat să discuți cu soția ta prietena ta amica ta sau mai știu eu ce prietenii mai aveți voi între voi.

Te-ai simți frate dominat? Te-ai simțit inferior? Te-ai simți înșelat? Te-ai simți nesimțit? Te-ai simți minți? Te-ai simți străini în relația ta cu ia? Te-ai simți folosit? Încercă cineva să vă despartă sau să bage certuri între voi necazuri probleme între voi? Dumnezeu ne-a dat voce și glas stai și vorbește cu soția ta stai și vorbește cu prietena ta stai și vorbește cu amica ta sau voi doi știți în ce situație și fel de relație va aflați.

Sâte despărți pentru ce? Că nu te-ai simți tu îndeajuns de bărbat în relație și vi cu... revino ți frate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca plângi nu însemnă că ești un om slab propabil acele om acel suflet a adunată enorm enorm de multe în inima sa și sufletul său și când nu mai poate aduna sau ține în el acel om toată acea suferință acea durerea care la marcată pe viață pe acel om care îl distruge macină și îi consumă inima și sufletul atunci când plânge acel om el își scoatem tot ce a adunat prin lacrimile sale

| Lupică27 a răspuns:

Pai depinde de ce plangi, daca plangi ca te-ai julit da, dar daca plangi pentru ca a murit cineva drag, nu.

Răspuns utilizator avertizat
| Răpităînnori a răspuns:

E normal să plângi. Plânsul e o formă de a cere ajutor fără vorbe.