| miau_1290 a întrebat:

Ce se intampla daca ma masturbez? e un pacat?

Răspuns Câştigător
| eme a răspuns:

Nu cred.Adica de ce ar fi. pur si simplu e ceva normal...nu faci greseala incercand sa-ti cunosti trupul si ceea ce iti ofera placere.

5 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Nu se întâmplă nimic rău. Îţi vei descoperi corpul - şi atât.
Noţiunea de "păcat" n-are ce căuta în secolul XXI ci doar în Evul Mediu.
Salut.

| Pedala a răspuns:

Pacat e numai atunci cand te prinde cineva cu ea in mana.

| lollopop a răspuns:

Daaaaa...surprise
O sa iasa Bau-Bau de sub pat, si`o sa te mananceee I don't want to see

| IoanaSalvatore a răspuns:

Noţiunea de "păcat" n-are ce căuta în secolul XXI ci doar în Evul Mediu.

Ba are mult ce cauta happy oh go on
parerea mea.

| Costel95 a răspuns:

De fapt sa stii ca e pacat... daca in Biblie spune sa rastignim pofta firii pamantesti, tu de ce no faci? De ce asculti de Satan? De ce nu vrei sa vezi cine te iubeste cu adevarat? Isus Hristos te asteapta... tu ce mai astepti?