| Eridkkd a întrebat:

Ce se întâmpla dacă mi-am dat drumul pe chiloți la o fata și ea s-a șters la zona intimă cu chiloții, poate rămâne gravida?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu avea prosop sa se stearga? Nu ramane, ca doar nu l-a bagat inauntru. Of, ce generatie de cacao!

| GdX a răspuns:

Daca un spermatozoid a supravietuit aerului si a mai si migrat te miri cum de pe chilot in interiorul vaginului vreo 20-30 cm si-a gasit un ovul bun de fecundat, sa il numiti pe copil Davi Coperfield.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu. In principiu nu se poate.

| Catalin77945 a răspuns:

Nu

| MPersephone a răspuns:

Desigur. Si e foarte grav. Daca mai ramane sperma pe chiloti si fata da chilotii la spalat si ii atinge mama ei si apoi se atinge intamplator la vagin si ramane si ea insarcinata? Si daca afla tatal ei si face un test de paternitate si vede ca i-ai lasat si sotia si fiica insarcinata si vine sa te bata? Te sfatui sa iti schimbi numele si sa parasesti tara cat mai urgent.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru MPersephone):

Ce ai mă ai chef de glume?

| MPersephone a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Te afecteaza si pe tine? Ai lasat si tu cateva generatii insarcinate?

| anonim_4396 a răspuns (pentru MPersephone):

Esti tîmpit