| anonim_4396 a întrebat:

Daca pensiul atinge zona intima a fete ( ea este imbracate in pantaloni si chiloti) exixta sansa de a ramane gravida? Multumesc

Răspuns Câştigător
| GuessWho a răspuns:

Nici cea mai mică șansa sa rămână însărcinată. Pentru a rămâne însărcinată este necesar ca penisul sa fie introdus in vagin si sa aibă loc ejacularea in el.

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai o parere cam buna despre sperma... sa stii ca nu are chiar superputeri

| corbulalbrosu a răspuns:

Din moment ce fata este imbracata, deci chilotul si pantalonul sunt la locul lor, devine imposibila orice atingere dintre penis si vulva/vagin. De asemenea pentru ca o fata sa ramana gravida obligatoriu trebuie sa existe 2 ingrediente denumite sperma si ovu fara de care nu poate lua nastere o sarcina. Probabil acest filmulet de 3, 5 minute iti va contura o imagine despre modul in care ia nastere o noua forma de viata. Multa sanatate. https://www.youtube.com/watch?v=ZNsVQ5sfCfA

| Emilian65 a răspuns:

Nu exista sansa sa ramana gravida in situatia prezentata de tine.

| Oana92 a răspuns:

Nu va mai saturati sa puneti intrebare asta cretina? Da ma, esti gravida, o sa nasti tripleti! Felicitari!

| ShaOfHatred a răspuns:

Holy Jesus Christ, zi-mi ca glumesti!

| Elysaelaa2393 a răspuns:

Vorbesti serios? :O :O :O Cum sa ramana gravida daca nu a facut sex?laughing)