| Skiser a întrebat:

Hey,am 16 ani si am stari de greata de 2 zile incoace. Astazi urmeaza sa fac un test de sarcina chiar daca nu am avut contact sexual. Iubitul meu doar si-a dat drumul si dupa s-a sters cu servetele umede. Este posibil...nu stiu, zic si eu ca sa raman gravida daca totusi nu ne-am dat niciunul chilotii jos? Se poate ramane prin chiloti? Raspunsurile serioase primesc funda.

7 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Daca v-ati pastrat lenjeria intima NU poti ramane gravida!
Cel mai probabil starea de rau se datoreaza unei indigestii. Poate ai mancat ceva si nu ti-a priiit, mai ales vara se intampla acest lucru.
Totusi, daca ai suspciuni (sa zicem ca ati facut dragoste fara protectie), fa acel test!

| syd2 a răspuns:

Buna!
Of doamne, chiar nu va puteti abtine pana la 18, nu va inteleg fetelor.
Semnat Putin Vodka 228.

| Neo12 a răspuns (pentru syd2):

Ai mare dreptate.
O să vadă ele mai târziu, boli și alte probleme.
Ele nu-s dezvoltate foarte bine și dacă fac toate astea de pe acum.

| syd2 a răspuns (pentru Neo12):

Cand intru la aceasta categorie tot timpul am parte de o doza mare de ras. Insa da o sa aiba probleme cu sanatatea.

| Neo12 a răspuns (pentru syd2):

Știu ce zici..la fel și la dragoste și sex..acolo e și mai și.

| Armenianeek a răspuns:

Nu poti ramane insarcinata asa usor. Plus ca ti-ai pastrat lenjeria. ^^
Totusi fa testul daca ai suspiciuni.
Pusi :*:*

| Criss0934 a răspuns:

Chiar daca s-a sters cu servetele probabil ca celulele alea nu s-au luat asa de repede deci s-ar putea sa iti fi ajuns in vagin.Acum depinde ce ati facut...