| Barajag a întrebat:

Ce se intampla daca nu fac dragoste sau sex o luna?hee hee

Răspuns Câştigător
| AsU_2581 a răspuns:

Nu se intampa nimic, doar ca o sa ai o pofta nebuna dupa atat timpbig grin

38 răspunsuri:
Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce sa se intample, te cateri pe pereti!(am glumithee hee Depinde de tine ca doar nu esti dependenta, nu patesti nimic, stai binisor...doar tu erai profa?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu am mai facut sex de 9 luni si nu am murit... off laughing)))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am trecut si eu prin asta cand a fost plecat al meu in strainatate. Deci nici nu vrei sa stii ce sex salbatic o sa faci dupa o luna laughing Dupa 2 zile o sa strigi OPRESTE--TE!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai tenul mai frumos

| ioanacioco a răspuns:

Nu se intampla nimic, dar sincer il compatimesc pe urmatorul. Eu de ex.am stat 4 luni si nu am facut nimic si nu am murit, mi-e mai bine ca am tinut tot postul raciunului anul acela aproape ca-l treceam si pe al pasteluilaughing)

| paul4bmw a răspuns:

Te vei simti stresatawinking mai bine nu risca laughing

| mamamamy a răspuns:

Pai lasa ca eu n-am facut dragoste 5 luni pentru ca iubi meu a fost plecat dincolo si pentru aia n-am murit. Eu eram dupa o luna cam nervoasa, nimic nu ma linstea, multumea decat conversatia de ore intregi cu iubi meu la telefon cat si pe mess. Cand ne-am reintalnit am avut parte de un "smoto"pe cinste. Pup dulcekiss