| capshunicka a întrebat:

Sunt insarcinata de o luna si aseara am facut dragoste neprotejat cu iubitul meu, el ejaculand in interior. Ce se poate intampla in acest caz?

Răspuns Câştigător
| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

Nu se poate intampla nimic, stai linistita! In perioada sarcinii poti intretine relatii sexuale fara sa va protejati! Iti urez multa bafta si sa ai un bebe sanatos!

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ori nasti sau te duci la ginecolog sa-ti intrerupa sarcina.

| Papusik a răspuns:

Daca esti deja insarcinata nu mai ai ce pati.
Bebele este in siguranta.
Ai grija de tine si de copil! :*

| Heather2001 a răspuns:

Pai daca esti deja insarcinata, ce altceva s-ar mai putea intampla? nu cred ca e vreo problema...succes!

| Nuvăsufăr a răspuns:

Dacă eşti însărcinată, nu mai ai ce păţi.

| marcelan25 a răspuns:

Pai,felicitari! Daca esti deja insarcinata poti sa faci cat vrei sex neprotejat, nu este nici o problema, ba chiar ii foarte bine! Iti doresc multa fericire si un bebe frumos si sanatos!

| oanard174 a răspuns:

Of...chiar esti insarcinata? daca esti deja ce se mai poate intampla? oare? nimic")"sad. nimiccccccccc.

| LolitaLempicka a răspuns:

Nu se face sex in timpul sarcinii si nici in *timpul alaptarii,deoarece copilul este in legatura directa cu mama, este hranit cu sangele ei si in timpul sexuului sangele este plin de progesteron, hormonul masculin...asa ca aveti grija, ce vreti sa iasa copilul, cu apucaturi sexuale.