| TrollingFace a întrebat:

Ce s-ar intampla daca nu ar fi Luna?

6 răspunsuri:
| benny a răspuns:

Ar fi intuneric...

| Leonard08 a răspuns (pentru benny):

Foarte logic...Pentru ca luna e cea care iti arde moaca ziua...

| xForSpeedx a răspuns:

Daca nu ar fi luna o sa fie mereu soare, scoarta terestra o sa se secatuiasca, apa nu va mai fi, deoarece lumina soarelui permanenta o va evapora, caldura va fi mereu, ploi foarte rare, somnul nu poti sa-l faci dincauza caldurei si soarelui, fructele nu o sa mai fie, o sa se arda, o sa fie foarte multe incendi.

Cum s-ar spune va fi sfarsitul lumii.

DOAMNE FERESTE!

| Cronki a răspuns:

Cred ca ai scrie "sar-ul" asta dezlegat!
Ce s-ar intampla daca Luna ar fi placata cu oglinzi?

| Y3aaHH a răspuns:

Ar fi un mare dezechilibru pe pamant. cauta si tu pe net ca e mult de povestit.

| LikeMe a răspuns:

Hmm dupa mine daca nu ar fi luna noaptea ar fi bezna afara nu ai vedea nimic