| anonim_4396 a întrebat:

Ce se întâmplă dacă partenera, în timpul actului sexual, nu mai poate de placere și începe sa spună:Oprete-te, ca nu mai pot! și tu încă continui?

10 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Stai linistit, ca nu va zice niciodata asta. Mai degraba va spune: "ce faci mah, asa repede ai terminat?!"winking

| Violleta2022 a răspuns:

O femei iti va spune sa te opresti in timpul sexului, numai daca nu mai poate de durere, usturime sau are alt motiv, dar niciodata nu-ti va spune asta cand primeste placere!
Nici o femeie care simte placere nu ar fi idioata sa-ti spuna sa te opresti... vezi ca ai incurcat replicile.

| mihai69 a răspuns:

Dacă chiar nu mai poate, te oprește ea. Așadar, continui.

| Emilian65 a răspuns:

Te opresti un pic, fara scoaterea penisului, o asculti ce vrea si dupa un timp de linistire continuati actul sexual.

| Hammurabi a răspuns:

Sunt femei care au așa zisul orgasm exploziv. Urmat de o perioadă de 30 sec - pâna la 1 min în care organul sexual devine extrem de sensibil iar continuarea actului le crează discomfort.
Pur și simplu te oprești 1 min. după care poți continua fără probleme.
Stai liniștit că nu se întâmplă nimic. Doar că, cine n-a întâlnit așa ceva, n-are de unde să știe.

| VoidEternal a răspuns:

Intrebarea e ce faci dupa ce te trezesti din vis.

| ReginaTPU a răspuns (pentru VoidEternal):

Plangi pe gresie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dacă ar fi plăcere aș observa că e un mod ironic de a spune "sfâșie fofoloanca asta din mine"

| elennax a răspuns:

Ma indoiesc ca ti-ar spune sa te opresti daca ar fi placere

| KruXX01 a răspuns:

Te trezesti cu interpolu la usa