| ASDFDASF a întrebat:

Ce se intampla daca te masturbezi si nu ejaculezi?

am 13 ani

8 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Incerci sa pui in miscare niste mecanisme care nu sunt inca pregatite sa functioneze, mai asteapta, e un chin inutil.

| mihai69 a răspuns:

Nimic. Ce crezi că s-ar putea întâmpla?

| anonimguy3 a răspuns:

Nimic. Eu am tot 13 ani (aproape 14) si la 10 ani am ejaculat. Nu trebuie sa te speri, la mine in clasa sunt baieti care imi spun ca ei incearca sa se masturbeze sa le iasa sperma, si cand sa le iasa nu le mai vine sa se masturbeze si nici nu le mai sta penisu in erectie.

In fine, cum a spus Night, la uni baieti vine timpul la 14 ani. La uni mai devreme. Uni si la 18 ani asteapta sa le iasa si nu le iese. happy

Fiecaruia ii vine la momentul potrivit. Bafta!

| Melcul a răspuns:

Oho buna dimineata soare.
Mai las-o sa respire ca o sa ai destul timp pentru sex nu esti cam mic.Citeste o carte uitate la desene animate. Vrei cam devreme sa intri in viata te cam grabesti.Eu pina la 10 ani am crezut ca aia daca se saruta asa face copilul.

| RandyMarsh a răspuns:

Inseamna ca testiculele tale inca nu produc sperma.
Cam in jurul varstei de 14 ani vor incepe sa produca.Doar mai asteapta putin si nu te speria degeaba.

| user123456789 a răspuns:

Ai tu ce ejacula?

| CosminaCosmm a răspuns:

Bubui

| Ade1996 a răspuns:

Pai, nu ajungi in punctul ala culminant.