| mikhaela2 a întrebat:

Ce semne arata inainte de ati incepe ciclu?

4 răspunsuri:
| MadaZuza a răspuns:

Pai nu sunt aceleasi simptome la toate femeile... spre ex pe mine nu ma doare burta mereu, sunt mai nervoasa si inainte sa imi vina cu adevarat ciclu imi curge o chestie maronie happy Sper ca te-am ajutat :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scurgerea abundenta, durerea de burta(acolo la ovare), stres, durere de sani, ametzeli si multe altele.dar dupa totul o sa fie okwinking :*

| jess179 a răspuns:

Te inteapa burta jos, ai o stare de greata momentan, sunt multe.

| Dizzч a răspuns:

Dureri de bazin..sau mrg partea de jos, posibil ameteli ptc se pierde calciu cand esti la ciclu... eventual scurgeri daca e prima data.
Daca nu e prima data cel mai usor ti'ar fi sa iti ti un fel de "calendar" cu datele cand iti incepe si sa stii cam in ce perioada trebuie
sa fi mai atentahappy