| iubi_duby75 a întrebat:

Ce semnifica daca il visezi apoape in fiecare noapte pe baitul care iti place?

9 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Inseamna ca adoarme cu gandu; l la tinewinking

identitate
| identitate a răspuns:

Inseamna ca esti norocosa.Nu visezi doar cu ochii deschisi ci si cu ochii inchisi.tongue Cel mai bine ar fi insa sa nu mai visezi si sa traiesti visul in realitate.Altfel o sa-ti imaginezi prea multe si nu o sa-ti mai placa daca o sa fii cu el. El nu o sa se comporte asa cum tu "visezi" si nici tu.

| Dizzydizz a răspuns:

Te gandesti prea mult la ellove struck
Nu crezi ca ar fi bine sa stie si el?:d

| Corina a răspuns:

De obicei, se spune ca visurile sunt o urmare a gandurilor de peste zi. Daca tu il visezi in fiecare noapte pe acest baiat de care, probabil, te-ai indragostit, inseamna ca toate gandurile tale sunt indreptate numai catre el si atunci, e si normal sa-l visezi. Sa fii iubita!

| cretzufinish a răspuns:

Inseamna ca atunci cand ai putin timp liber, mai ales seara cand gandurile se odihnesc si ele, te gandesti numai la el. Trezeste-te din vis si arata-i si lui lucrul asta, in caz ca nu stie.

| yanny`s a răspuns:

Din pacate la mine era nasol. de fiecare data cand il visam, ne certam a doua zi. daca incepeam sa-l visez cateva zile la rand, atunci eram sigura ca ne despartimstraight face

ale naibii visestraight face

| liveincolors a răspuns:

Visarea este o stare modificata de constiinta in care se construiesc povesti in imagini pe baza amintirilor si preocuparilor prezente sau a fanteziilor si imaginilor.
Majoritatea psihologilor sunt de acord ca visele se concentreaza pe niste probleme emotionale si ca, prin analiza lor putem sa intelegem mai multe despre noi in scopul evolutiei noastre personale. Continutul visului poate face posibila emiterea unor predictii despre grijile si interesele visatorului.

Visele nu pot fi privite ca simple extensii ale activitatilor din ziua care a trecut. Cercetatorii au descoperit o constanta foarte mare in privinta continutului viselor oamenilor, lucrurile pe care le viseaza o persoana putand sa fie constante pe o perioada indelungata in timp. Grijile si preocuparile pe care oamenii le exprima in vise au legatura cu viata reala, visarea fiind un proces imaginativ care reflecta conceptiile, grijile si preocuparile emotionale ale individului.

Semnifica doar faptul ca te gandesti prea mult la el.

| schoky a răspuns:

Pur si simplu te gandesti numai la el!

| SunShine /boy\ a răspuns:

Ca esti obsedata de el