| PublicName330 a întrebat:

TPU, ce inseamna ca;
1. Auzi o alarma ciudata si sunetul unei fasaitoare goale? Mi s-a intamplat de 35-100 ori aproape in fiecare noapte. Ce semnifica asta?
2. Visezi un ochi deschis si unul inchis, dar un ochi nu-l poti deschide, dar te poti misca? Ce semnifica acest vis?
3. Visezi ca nu poti aprinde lumina, desi e curent electric? Ce semnifica?
4. Visezi ca te dezbraci in public, iar hainele iti dispar? Ce semnifica?
5. Visezi ca un sarpe zboara ca o pasare si vine spre tine? Ce semnifica?
6. Visezi o calitate slaba a imaginii, de exemplu la lumina? Ce semnifica?

1 răspuns:
| IisusChristos a răspuns:

In legatura cu sarpele- pasare, te-a amenintat cineva sau ceva? Acest vis reprezinta teama/frica de ceva/cineva.
Cel cu lumina, daca lumina e aproape, inseamna ca vei iesi cu bine dintr-un conflict, dar daca e lumina e mai departe, inseamna ca o fapta ascunsa va fi scoasa la iveala iar faptasul o va pati.
Urmatoarea data cand auzi acea alarma, TREZESTE-TE INSTANT.
Visul in care esti dezbracat, inseamna ca te temi ca cineva sa nu descopere ceva.
Visul cu ochii reprezinta o neplacere/paguba.
Acum intreaba-te toate astea de mai sus si vezi daca de ex. ascunzi ceva de cineva sau daca te afli intr-un conflict.
Funda?