| mihaibr11 a întrebat:

Ce sentiment e mai pur, mai viu, decat ura? Astept pareri...chiar nu stiu unde sa incadrez intrebarea asa ca imi cer scuze daca e gresita categoria.

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Dragostea pentru soferie, acel comfort cand esti in cabina si simti cum se misca scaunul cand mai intri prin gropi sau franezi, sunetul compresoarelor cand franezi si schimbi vitezele, melodiile cu Angela Rusu cand esti in strainatate conducand aia da dragoste adevarata pentru meserie.

| mihaibr11 explică (pentru mgtow):

Da corect, uite la asta nu m-am gandit! Hai drumuri bune sa ai!

| mgtow a răspuns (pentru mihaibr11):

Multumesc, cand va veni momentul in care ma angajez cred ca o sa plang de fericire dar la acelasi timp ma si casatoresc cu trailerul.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sentimentul de iubire este.
Ura este distructivă, nu poate fi catalogat un sentiment pur.
Pa, pa.

| fabiola a răspuns:

Orice sentiment,fie el de dragoste, de ura, de fericire sau tristete sunt pure si vii pentru ca sunt manifestari ale sufletului!

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

La stiinta si filozofie

DRAGOSTEA

| Crimeea a răspuns:

Legiuitarea are dreptate,ura e un sentipent dar nu e pur,poate e unic la fel ca orice sentiment, dar distruge tot in jurul tau, fugi de el

| mihaibr11 explică (pentru Crimeea):

E destul de greu, andra, sa fugi de ceva care te macina. Multumesc oricum pentru rasp

| Crimeea a răspuns (pentru mihaibr11):

Ura fata de cine sau ce? ca sa pot raspunde, pls

| Crimeea a răspuns (pentru mihaibr11):

Ura fata de ce sau cine? ca sa pot raspunde

| mihaibr11 explică (pentru Crimeea):

E poveste lunga, oricum mersi de interes si de rasp

| Crimeea a răspuns (pentru mihaibr11):

Toti avem cate o poveste lunga,daca e vorba despre o fata,atunci e nasol,stiu ca simti ca nimeni nu te poate ajuta,desi ai cerut ajutor aici,vindecarea vine de la sine,trebuie doar sa inabusi ura si s-o inlocuiesti cu un sentiment mai bun nu conteaza care e ala,simt ca te pot ajuta,vreau sa-ti spun unele smecherii,bine,bine,nu crezitongue,hai sa incercam, motivul pentru care vreau asta este pentru ca eu am suferit ff f f f tare si nu m-a ajutat nimeni, acum stiu ca eu pot ajuta pe altii

| mihaibr11 explică (pentru Crimeea):

Ti-am trimis un msj pe privat. vorbim

| Crimeea a răspuns (pentru mihaibr11):

Nu pot da mesaj inapoi, ideea era ca vreau sa te ajut, dar aici