| dadsaffsd a întrebat:

Ce senzatie ai atuncea cand o faci cu o fata?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pana acum cu cine ai facut-o? ok bunhee hee atunci nu ai nimic de pierdutrolling on the floor

17 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Nebundupatine, tristlaughing chiar asa experiente neplacute ai? Eu ti-as spune experienta mea, dar tu, fiind baiat (?), banuiesc ca te intereseaza mai mult punctul lor de vedere.

| psiholoaga a răspuns:

Cioko, "deocamdata"?tongue

| psiholoaga a răspuns:

Cioko, ma gandeam ca ai ceva de marturisit si voiam sa iti dau un imboldlaughing

| psiholoaga a răspuns:

Enigmalaughing, iar te bagi cand vorbesc cu fetele? Sau vrei sa fii in preajma in caz ca iese ceva? Nebunaticule!

| cioko19 a răspuns:

Eu sunt fata.happy.cu o fata deocamdata nu stiu cum ii sa "o faci". dar cu un baiat stiu ca e .bine smug
laughing

| cioko19 a răspuns:

@psiholoaga. Aa... pardonblushing Nu asa vroiam sa sune.
So.rectific : cu o fata nu stiu cum e sa "o faci".
pe toate le observi waiting.
laughing

| cioko19 a răspuns:

Nu,@psiholoaga:d, nu am nimic de marturisit.in privinta astawhistling...
laughing:*

| roxy_5007 a răspuns:

Lol sunt fata

| utzuman2006 a răspuns:

rolling on the floor Cand vei creste mare vei afla... Sper ca nu vrei sa afli si ce senzatie ai cand o "faci" ( cum spui tu ) cu un baiat?rolling on the floor rolling on the floor

| RappK a răspuns:

Am auzit k cica e foarte bine.acu nu stiu.laughing
incearca si vei aflahee hee

| ALY_2447 a răspuns:

Eu sunt o fata si inca nu am devenit lesbi dar te pot asigura ca tot ceea ce vei simti si tu iti va parea ireal este prea frumos incearca

| spin a răspuns:

Cred ca senzatia este mereu alta.depinde de persoana, de atmosfera, de ce simti pl pers respectiva...
incerk si tu si zi-ne ce a iesitlaughing
app... un sfat prietenesc: fol prezervativul sa nu iasa altcevawinking
take care!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mult mai bine decat atunci cand intri singur in baie.asta cu siguranta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@psiholoaga-vezi sa nu faceti schimb de id-uri acum. laughing tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@psiholoaga-mmmm, suna destul de...ispititor.ma inviti si pe mine? laughing

| dadsaffsd explică:

Poi sunt baiat si vreau sa vb cu baieti ce or simtit lol.

| toe a răspuns:

Pai cred ca e bine pentru ca fiind fata sti cum sa satisfaci o alta fata si deci te satisface laughing avand in vedere ca pentru femei preludiu e mai importantthinking