| Alinnnnnna a întrebat:

Ce seriale pentru fete recomandati? gen gossip girl, sau desperate housewifes? fundita

4 răspunsuri:
| LaadyH a răspuns:

Pretty little liars
The Lying game
The Nine lives of Chloe King
The Secret Circle
The good wife.
Sper ca te-am ajutathappy.

| nicoll7 a răspuns:

The vampire diaries si pretty little liars

| Dia_5740 a răspuns:

Eu pe langa Gossip Girl ma mai uit la True Blood si The Vampire Diaries.Vizionare placuta:*!

| ToxicG a răspuns:

Salutare! Poti incerca Rizzoli&Isles,pe mine m-a facut dependenta. Mai sunt si Scandal, Life unexpected,Profilage(asta daca nu te deranjeaza limbra franceza). Te mai poti uita si la TVD,Teen wof, True blood, Pretty little liars, Lost(eu m`am uitat cateva sezoane si dupa am renuntat, isi pierduse tot farmecul)... Spor la vizionat!