| krysti22 a întrebat:

Ce si cum sa vorbesc cu o fata timida de care imi place foarte mult?

Răspuns Câştigător
| queenofsaigon a răspuns:

Calm, în primul rând. Nu grăbi nimic, las-o pe ea să îţi arate când consideră că i-ai câştigat încrederea sau nu. Găseşte lucruri care vă interesează pe amândoi, glumeşte cu ea. Ai să vezi că majoritatea fetelor nu sunt aşa timide precum par, şi de cele mai multe ori odată ce le-ai câştigat încrederea şi se simt bine şi în siguranţă cu tine, sunt mult mai deschise şi simpatice.

5 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Despre chestii, trestii...

| fuzzer a răspuns:

Cauti lucruri in comun.Si apoi deschizi subiectul, nu uita, sa fi civilizat, si nu vorbi ce nu-si are rostul.Fii decent, si elegant.Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Vorbesti frumos,civilizat.
Despre voi in general, despre familiile voastre, prieteni, un film ceva, gasiti voi subiecte.
Te pup!

| kiduţa18 a răspuns:

Vorbești normal cu ea, îi dai încredere-n ea prin comportamentul tău și cel mai important încerci să-i caștigi încrederea.Cu cât o să te cunoască mai bine cu atât o să fie mai puțin timidă, pentru că o să aibă încredere-n tine. sper că ți-am fost de ajutorhappy

| an0NiMuSred a răspuns:

Castigai increderea, fii langa ea cand are nevoie de cineva, fa-o sa rada si ve-ti fii impreunawinking