| felinadenoapte18 a întrebat:

Ce simtiti cand va sarutati cu iubitul iubita?

9 răspunsuri:
| AnonimA a răspuns:

Nu mai simt nimic...Uracrying

| irinnnnnaaaaaa a răspuns:

La fel ca anonima nu mai simt nimiccryingwinking

Răspuns utilizator avertizat
| Vali87 a răspuns:

Simt ca plutesc, ca sunt in centrul universului, ca totul incepe si se termina cu mine, mai pe scurt. simt ca sunt in al noualea cer.

| trista_5619 a răspuns:

Eu atunci traiesc un vis care devine realitate si nu vreau sa ma trezesc niciodata din el. dar ce sa-i faci? viata nu este doar un vis, este realitate. Sarutul daca e sincer si placut, adica din iubire, simti cum inima ta se apropie tot mai mult de inima lui si iti doresti ca acel moment sa fie vesnic.

| Ella_6945 a răspuns:

Ca nu mai vreau sa se termine, uite de toate problemele:X, si simt ca il iubesc din ce in ce mai mult:X

| yulyanna a răspuns:

Simt soricei in burtica de cele mai multe ori blushing
ma face sa uit de toate problemele, ma simt in al 9-lea cer big grin

| numacun0sti a răspuns:

Pai sunt mai multe feluri de saruturi in cazul meu
1. sarutul de indragostiti atunci cand uiti de toate problemele, de toate grijile si iti doresti sa nu se mai termine.
2. sarutul sexist, cand va excitati foarte tare si va sarutati pervers, si salbatic...{imi place la nebunie laughing}
3. sarutul de dupa cearta, e un sarut foarte diferit, e un sarut foarte intens, dupa ce va certati, va imbratisati si va sarutati, e ceva special...
cam asta e tot big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma simt ca la primul sarut, simt fiori reci si calzi care se ciocnesc si creeaza o adevarata explozie de senzatii in mine.