| Fuck Googăl. Ask me! a întrebat:

Voi cum va sarutati iubitul/iubita de obicei?

15 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

In toate felurile posibile!

Am ajuns in faza in care sarutam cum avem chef, dar cu dragostetongue

| Bacemi a răspuns:

Intens. Un sarut scurt sau mai multe, unul dupa altul.

| Alisa a răspuns:

Cu multa iubire. In toate "felurile". happy

| lyrics a răspuns:

Eu nu am un mod anume.
incerc sa alternez saruturile.
mai romantice...pasionale.
french. uneori doar un pupic.
il mai musc.
depinde si de starea meabig grin

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Cum as putea sa il sarut tandru cateodata il si muscbig grin mor sa il musc. sau sa ii iau limba-n guratongue

| sasha a răspuns:

Inocent si delicioswinking

| 2696 a răspuns:

Frantuzesc si usor...cateodata il mai si musc de limbabatting eyelashes

| claudiea79 a răspuns:

Cum sa il sarut cu pasiune dorinta si iubire. pe fata pe git; pe buze

| luana1 a răspuns:

Ca oamenii cu mult sentiment!

| picea a răspuns:

Cu dintii, nu e ok? incearca e ceva nou!happy

| vyvyana a răspuns:

Depinde de dispozitia in care sunt. dar de obicei il sarut cu dragoste, mai pasional.chatterbox...pe buze pe fata pe gat...

| letitblue a răspuns:

Salbatic laughing miau, glumeam.pai cu multa pasiune, tandrete.big grin

| triplexander a răspuns:

Cu limba tongue

| Adlianuka a răspuns:

Nu cred ca ezista un mod anume de a saruta.fiecare saruta cum se simte el/ea mai bine uni o fac cu limba alti p gata p fata p buze indiferent. tot ce conteaza e sati placa ti si persoanei sarutatebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il ling in urechi...