| printz3sa a întrebat:

Ce simtiti cand sunteti indragostiti?:*happy

Răspuns Câştigător
| Geo_6214 a răspuns:

Pai simti ca ai putea zbura, ca ai putea sa muti muntii din loc, ca toata lumea e a ta... e foarte frumos sa iubesti, dar si sa fii iubit.

12 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Ca niste norisori reci care ma tin departe de realitate, fluturi in stomac si o fericire inexplicabila

| CrazzyGirlCsm a răspuns:

Fluturasi in stomac, cand il vad pe respectiv simt ca mi se inmoaie picioarelehee hee ma inrosesc la fata in prezenta lui, sunt mai visatoare decat oricand, am chef mai mult de viata si sunt cu capu in nori, ma gandesc numai la el... day dreaming tu? smug

| Kylexy a răspuns:

Dragostea nu se poate exprima in cuvinte ea doar se simte

| Cryss_2345 a răspuns:

Ceva ce nu se poate exprima in cuvinte... ceva absolut incredibil, mirific... ceva care iti umple sufletul de fericire:X

| Ciresikaaa a răspuns:

Fluturasi in stomac :X

| dorotich a răspuns:

Este ff greu de spus in cuvinte. Vreau sa stau numai cu acea persoana, sa fiu numai eu cu el. Am o stare usor euforica si nu ma mai pot concentra la nimic. Dar nu e bine deloc sa fii foarte indragostit de cineva, pentru ca nimic nu dureaza o vesnicie straight face

| SweetAngelCry a răspuns:

Niste fluturasi ce nu ma lasa sa dorm sau sa mananc.sad

| Sperman a răspuns:

Fluturasi in stomac si clipe de bucurie, mai ales atunci cand esti impreuna cu persoana iubita. :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dinozauri in burtahee hee

| CiprianSima a răspuns:

Am sa iti raspund! Dragostea este un sentiment foarte important! Si de tristete si de bucurie! Eu mai mult sunt cam trist! Multe fete ma parasesc cateodata din niciun motivsad! Dar ar trebui s afiu si fericit? Cred ca da ca am reusit sa prind momente de o fata care s-a indragostit de mine si m-a sarutat dar tot nu am inteles de ce ma parasesc! Dar dupa parerea mea ar trebui sa fiu cu capul in sus si sa le zic daca imi acorda a doua sansawinkingAcestea sunt cele 2 sentimente ale mele(Bucurie si Tristete)

| dyenutza13 a răspuns:

Cand esti indragostit simti ca iti bate inima si nu

iti gasesti cuvintele ca sa ii spui ceva

| Ella_7850 a răspuns:

Pai cand esti indragostit, simti, te simti mai ciudat, dar ciudat nu in sensul propriu ci figrat, cand vezipersoana de care esti indragostita, mai ales cand nu te baga nici in seama si este in preajma altor fete te simti neatractiva si ai face orice sa iesi in evidenta. Cand esti indragostit, parca esti pe alta planeta, si iti este gandul tot timpul numai la acel baiatwinking cel putin asa am simtitsi eu candm-am indragostita