| Alex a întrebat:

Ce site-uri bune de matrimoniale stiti?

2 răspunsuri:
| LeontinAndrei a răspuns:

Nu exista site-uri "bune" de matrimoniale... Daca vrei sa cuceresti o fata, lasa pc-ul, imbracate, iesi afara prin cafenele, baruri, cluburi, what ever si ai sa cunosti foarte multe fete frumoase si singure. Daca nu stii cum sa abordezi o fata... ai aici un site care iti explica tot ce trebuie sa stii: www.scoaladeseductie.ro. Nu va mai chinuiti cu siteurile de matrimoniale ca va puteti lua si teapa. O seara placuta

| Jackal7 a răspuns:

Cati ani ai, pustiule? Daca vrei site-uri matrimoniale cauta pe Google, dar trebuie sa fi major, nimeni nu cauta minori pe site-uri de matrimoniale, in afara de pedofili bineinteles. Si LordScorpion poti sa nu mai faci reclama peste tot la site-ul ala, daca a functionat pentru tine sa fi sanatos, dar nu fi un spammer afurisit ca poti fi raportat.