| lynes a întrebat:

Ce stiti despre operatiilecu laser pentru apendicita? A facut cineva asa ceva aici? Cum decurge operatia si. doare?

2 răspunsuri:
| Viviluka a răspuns:

Pai eu am facut operatia de apendicita normal sti si nu m-a durut. Am facut anestezie totala si m-a durut dupa ce m-am trezit ca oricum o sa te doara cand te trezesti indiferent cum ti-o faci. Nu cred sincer ca e necesara operatia cu laser. Dar incearca sa ii rogi sa iti faca anestezie totala

| Tiwis123 a răspuns:

Eu am facut aceasta operatie acum 4 ani si mi-a mers ff bine. Dupa operatie am stat in spital 6 ore dupa care am plecat acasa pe picioarele mele. Decat sa faci operatia clasica eu zic mai bine asa happy Succes!