| AdinaCrissa a întrebat:

Ce stiti sau ce parere aveti despre zodia varsator?
Fundalove struck
Scuzati categoriahee hee

4 răspunsuri:
| AdinaCrissa explică:

Si eu tot varsatorhee hee

| bombolinna a răspuns:

Deci eu una nu pot sa ma inteleg cu cei din zodia astalaughing. Prietenul meu e varsator si ne certam non-stop, insa stiu ca varsatorii sunt iubitorilove struck

| SteauaROsie a răspuns:

Si eu s is varsator
si se potrivesc toate calitatile de minune
ce l putin la mine
mi a dat dumnezeu o imaginatie bogata
si sunt mandru cu ea

| FuegoJr a răspuns:

Cam asta e cam ce stiu: Nativul Varsator este imprevizibil, imaginativ, dornic sa îsi dezvolte ideile. Poate fi o fire rebela si rece. Este un om neobisnuit. Planeta Uranus, care îl patroneaza, îi confera vioiciune si originalitate. Nativul Varsator este activ, deloc plicticos. Are multe idei bune. Este atras de tot ceea ce este vechi, tainic si indescifrabil.

Nativul Varsator este un progresist. Pentru el, viitorul a început deja. Desi este individualist, îi place societatea, în care straluceste. Apreciaza modul modern de viata si progresul înseamna totul pentru el.

Soarele prost aspectat indica încordare si instabilitate. Ciudateniile lui îl fac pe nativul din Varsator sa para excentric. Din cauza modului lui contradictoriu de a gândi si simti, ia uneori decizii incorecte si este deseori nedrept în aprecieri.

Sanatate : Nativul din Varsator este predispus la boli ale inimii, spatelui, circulatiei sanguine (în special varice). Este vulnerabil la schimbarile de vreme si are nervi sensibili.

Parere: Cam incapatanata, se cam supara repede, repezita etc.
Si eu sunt varsator si nu am nicio problm cu astawinking Tu ce zodie esti?