| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre cei ce au zodia in varsator? credeti in zodii?big grin

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Esti absolut sigura ca esti varsator?
http://www.tpu.ro/......otul-este/
Eu n-as mai fi in locul tau.

| AlysaAly a răspuns:

Am prieteni si familii in zidia varsator, prietenul meu este varsator si in comparare cu ce citesc depre varsator la el nu se potriveste cu caracteristicile la ceilalti. Eu cred in zodii, acestea au fost spuse si gandite de psihologi, in mare parte la fiecare care este zodia vasator ca si restul zodiilor se intampla sa fie asa cum spune in zodie cate dintre caracteristicile care le are unele persoane. Daca tie iti spune ca un vasator este timid, inchis in el, nu ii place sa vorbeasca cu ceilalti, prefera sa fie singur...etc si tu sa cunosti un varsator care este exact opusul la ceea ce tie ti-au spus despre el. Este posibil sa aiba cateva din acele caracteristici, insa nu chiar tot.