| vipszone a întrebat:

Ce subiecte as putea vorbii cu fata pe care o plac. Ea nestiind acest lucru. Si ce apropori as putea face ca ea sa-si dea seama ca o plac?
Dau funda celor mai bune subiecte

2 răspunsuri:
| cristinaxt a răspuns:

Hmmmm sincer cel mai bun si cel mai bun subiect e gluma dar nu bancurile, incearca sa glumesti mult sa pari istet si deschis. fetele adora baietii cu un simt al umorului dezoltat.
asa ca lasa planurile ca niciodata nu ies si gandeste`te cum sa-i inveselesti ziua apoi totul vine de la sine

| BbyBoop a răspuns:

Buna.Nu trebuie neaparat sa te gandesti la ceva inainte,ar trebui sa intri in vorba cu ea si apoi vezi cum decurg lucrurile. Vorbiti despre lucruri care va privesc pe amandoi,despre scoala,teme, filme, carti.Sau afla daca ii place ceva in mod special, si apoi vorbeste cu ea despre acel ceva.Iar dupa ceva timp ai putea sa o intrebi daca i-ar face placere sa iesiti impreuna.Fi natural,incearca sa fi atent la preferintele ei,vorbeste-i frumos dar sa nu cazi nici in cealalta extrema,sa te tii numai dupa ea,sa o sufoci, pentru ca sa recunoastem, nimanui nu i-ar placea asta.Succes.