| Kim002 a întrebat:

Hei, am cunoscut un baiat, si mi-a spus ca ii plac fetele care aduc subiecte in discutie, camc e as putea vorbii cu el?

funda :*

Răspuns Câştigător
| junk1sta a răspuns:

Intreaba-l tot ce iti vine prin cap, tot ce vrei sa stii despre el: ce fel de muzica asculta, care e formatia si melodia lui preferata, despre familia lui, daca are frati/surori/animale de casa/bunici la tara etc, ce sporturi ii plac/practica, de cat timp si asa mai departe. Bine, nu o sa il interoghezi c la politie, ii spui si tu despre tine, si el despre el. Asa o sa ajungi sa il cunosti mult mai bine si fiecare intrebare e un subiect de discutie.

4 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

Vb despre voi- pasiuni.lucruri in comun,. Poate te intreaba in ce pozitie iti place sa o faci daca zici ca e direct -ai grija Eu zic ca ar trebui sa te pregates-ti pentru orice eventualitate. Fundita?:-D?

| HardCore7750 a răspuns:

Vorbeste despre ce ii place lui mai mult

| varcolaccc a răspuns:

Despre orice... Discuti de oameni normali. La mine e invers "prietena" mea așteaptă ca doar eu sa găsesc subiecte de discuție... Deci urmează sa ii dau papuci laughing

| Stefi06 a răspuns:

Intreaba-l ce muzica ii place, ce filme ii plac, cum isi petrece timpul liber, ce sporturi a facut \ face. sper ca te-am ajutat :*