| anonim_4396 a întrebat:

Ce subiecte de discutie pot aborda pentru a o cunoaste mai bine? big grin

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Evoca-i amintiri,provoac-o sa-ti povesteasca orice din trecutul sau prezentul ei,scoala, distractie, vacante, orice!
Vei intelege din ce-ti va povesti, cum vedea lucrurile si nu-ti imagina ca s-a schimbat prea mult.

6 răspunsuri:
| Sleep a răspuns:

Incearca sa vorbesti despre cele mai frumoase momente din viata ei, trairi, amintiri etc. Oricum pentru a o cunoaste mai bine este ok sa-i urmaresti tot timpul reactiile indiferent de ceea ce faceti.

| Latinmoon a răspuns:

Gaseste si tu o tema de interes comun de genul ai vazut filmul x iti place melodia cutare.
Ce preferi sa faci in timpul liber orice este bine atata timp cat sunteti pe aceeasi lungime de unda cum se zice, orice ati vorbi gandeste-te ca nu veti avea aceleasi raspunsuri pentru ca pana la urma si pana la cap fiecare cu persoanalitatea lui, cel mai mult conteaza sa va intelegeti.
Bafta! >big grin

| Urpaniel a răspuns:

Nu ai nevoie de multă gândire aici, fetelor le place să vorbescă despre ele însuşi.

| chazz a răspuns:

Depinde de trasaturile sale.Cel mai usor este sa o intrebi direct ce ii place.Aflii si discuti. Daca nu stii poti baga niste wikipedia inainte de intalnirelaughing.
Numai bine!

| ZuzulinaZoe1993 a răspuns:

Pantofi. big grin
Glumeam, dar cred ca ar merge si asta.
Incearca sa aflii ce ii place si dupa aia stiind ce ii place incearca sa discuti despre hobby-ul ei etc...

| DontDifferent a răspuns:

Intreab-o daca mai are frati/surori la ce se gandeste pentru viitor din astea