| Fury a întrebat:

Ce subiecte de discutie as putea aborda cu prietenul meu?

2 răspunsuri:
| Alexandru a răspuns:

Pfaaaa, nimeni nu are de unde sa stie ce pasiuni, ce slabiciuni aveti voi, pentru ce, cat de mult si cum... Voi trebuie sa stiti mai bine care este raportul de forte dintre voi in ceea ce priveste comunicarea si subiectele care o intretin pe aceasta.
Banuiesc ca ati trecut de faza cu "ma numesc... dar tu?"
Eee, urmatorul pas poate fi concludent in ceea ce priveste gusturile voastre si ceea ce ganditi voi.

| LiaLiuta a răspuns:

Buna. Ce a mai facut azi. Cu cine s-a mai intalnit. Cum a fost la servici (in cazul in care lucreaza), discuta despre hobbyurile lui... daca are (daca e legat de calculator atunci e naspa) Discuta planuri de viitor. P. S. Incearca sa nu il plictisesti cu moi produse de la Avon sau sa vb despre subiecte care iti plac tie. Si daca incepe sa iti povesteasca, chiar daca nu esti, sa pari interesata. Succesuriwinking