| PaulW a întrebat:

Ce subiecte folositi intre relatii adica intre iubit-iubita?happy
Sau ce discutii?

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Ne spunem unul altuia problemele, temerile, ce-am facut peste zi, cu cine am vorbit, planificam diverse activitati pe care le tot amanam din lipsa de timphee hee

10 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Economie, geografie, politică, muzică, filme, cărţi, jocuri, sport, medicină, limbi străine, sex, muncă, şcoală, superficialitatea oamenilor de slabă calitate, societate, istorie,... în principiu orice, cu condiţia să fie o discuţie de un nivel cât de cât decent.

| Bacemi a răspuns:

Muzica, filme, jocuri, famile, munca, scoala, prieteni, carti. Si cel mai mult despre noi. Vorbim in fiecare zi despre relatia noastra, incercam sa o facem sa mearga cat mai bine. Trebuie sa fii sincer si comunicativ, sa ai incredere in partener si sa ii acorzi libertate. Altfel, o relatie nu merge.

| Aѕнℓєу♥ a răspuns:

Hmm, tu ai prietena la 11 ani[la nume ai 99] sau de curiozitate?
In fine sa trecem peste asta. Cele mai imp subiecte sunt:
Sexul
Dragostea
Masinile
Stilurile
Genuri de muzica
[Sunt cele mai imp]

| ingerell a răspuns:

Orice:X
imi place sa vorbesc cu el despre orice
chiar si un lucru nesemnificativ poate isca o discutie care pare sa nu se mai termine
nu stiu nu pot sa-ti zic acum ce vorbesc eu cu el
unele lucruri nu se spun, altele nu imi trec prin caplaughing
dar gandeste'te la ceva pentru voi
nu te lua dupa ce discuta vecinu cu vecina

| EuCuMine_3336 a răspuns:

Pai vorbiti despre ceva care sa va placa amandurora...nu vorbiti ce vorbesc altii...

| Bloondy a răspuns:

Sex, sex si iarasi sex

| ღImolaღ a răspuns:

Despre orice :X:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce sex ma la 12 ani? laughing

| PaulW explică:

Scz de 99 is din 98

| deiutza85 a răspuns:

Mai frate...voi vreti sex la 11 - 12 ani?laughinglaughing...Eu la anii astia ma jukm cu papusile!