| superboy9999 a întrebat:

Ce sunt acelea erectii si la ce varsta apar? As vrea multe detalii.

Răspuns Câştigător
| Bogdan1o a răspuns:

Nu pot sa-ti dau o definitie, adica stiintifica nu are rost ca probabil nu intelegi, ele pot aparea in orice moment si din diferite cauze, cel mai des o fata frumoasa big grin
apar la orice varsta, chiar si la copii mici,
erectia e acea cand penisul tau se intareste si isi mareste dimensiunile, se face mai lung si putin mai gros
erectiile sunt mai frecvente la cei care intra in pubertate, adica de la 12-13 ani, ele dispar de asemenea de la sine, fara ca tu sa faci ceva, la fel cum au si aparut big grin
nu stiu ce sa iti mai zic, daca vrei sa stii mai multe sau ceva anume, trimite-mi mesaj...bafta

1 răspuns:
| Skeez a răspuns:

Affff
ce intrebare interesanta...
Uite erectiile nu,, apar,,... erectia este rezultatul (barbatului ) dupa actul sexual, iar dupa cat se vede tu mai ai ceva timp pana acolo
Asa ca nu te impacienta... nu te trezesti dimineata cu cearceaful ud...