| mario a întrebat:

Ce te tine langa partenerul de viata?

10 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Iubirea, respectul, linistea relatiei +doi copii.

| Alisa a răspuns:

Totul! Iubirea sincera fara vreun interes, felul cum lupta pentru mine, cand relatia noastra e aproape imposibila dar noi o facem posibila! Faptul ca stie cum sa ma iubeasca sincer, ma face sa ma simt unica si speciala cand sunt cu el, faptul ca e sincer, ca mereu imi zice totul, nu se ascunde de mine, ma apara mereu, nu ma jigneste, ma respecta, are incredere in mine, si multe, multe altele!

| Ирина19 a răspuns:

Iubirea

| NickiMinaj a răspuns:

E un barbat bun, inteligent si stie sa imi mentina treaz interesul blushing

| Ana a răspuns:

Iubirea

| Kidd ♡ a răspuns:

Iubirea, increderea, momentele sublime oferite, este alaturi de mine orice s-ar intampla. Pot cere mai mult love struck?

| Gabriella_1938 a răspuns:

Iubirea pe care mi-o ofera, ca ma iubeste asa cum sunt eu si ma accepta ca ma iubeste si nu accepta altceva in schimb

| RUMBURAK a răspuns:

Sentimentul suprem.iubirea.curata,fara interes si fara asteptari deosebite.doar o iubire.

| cornelia_9446 a răspuns:

Sinceritatea, fidelitatea, iubireahappy

| freeway a răspuns:

Iubirea sau banii