| mekage a întrebat:

Ce tratamente aveti pentru ruptura de menisc? Daca ati avut si voi cum ati facut daca v-ati vindecat.

5 răspunsuri:
| MyKatya a răspuns:

Iar motibul pentru care ai postat in categoria asta este ca...

Stiai ca exista o rubrica speciala pentur sanatate>? Poate daca posteai acolo primeai raspunsuri de la experti sau cunoscatori de cauza... straight face

| mekage explică (pentru MyKatya):

Stii ca aceasta rubrica este cea mai des folosita deci dinaia am pus-o acolo straight face

| MyKatya a răspuns (pentru mekage):

Pai da, dar... nu raspunde aproape nimeni!
Pai imagineaza-tiwinking

Daca un doctor ar intra la o rubrica, unde crezi ca ar intra mai intai? La Sanatate!

Bine...este adevarat ca unii mai dau si la Dragoste si Sex, dar tu ai raspunde la niste intrebari care sunt in rubrici total diferite?winking Daca da...atunci esti un bun samaritean laughing Dar sa stii ca cei mai multi nu ar face-owinking

| mekage explică (pentru MyKatya):

Cand am pus intrebarea m-am grabit pentru ca e o problema si noostraight face am pus-o unde am crezut dse cuviinta

| MyKatya a răspuns (pentru mekage):

Treaba ta...winking insa...nu ti se pare ciudat ca nimeni nu ti-a mai raspuns in afara de mine? aici vroiam sa ajung! de aici trage tu concluziawinking

O seara buna happy