| euuuu a întrebat:

Ce urari pot sa ii scriu intr.o felicitare, iubitului, de ziua lui?

3 răspunsuri:
| frikk a răspuns:

Alege de aici care crezi tu ca iti place si oarecum sa aseamana relatia ta cu el.
http://felicitari.acasa.ro/mesaje~Zi-de-nastere succes;)si bucuri :x:x

| oannaroman a răspuns:

Mai bine i-ai scrie ceva din inima big grin ii spui in primul rand la multi ani si alea alea. apoi ii spui ca il iubesti foarte mult si sa fie fericit, sa aiba tot ce isi doreste.si asa big grin eu iubitului meu i-am scris doua pagini de felicitare de ziua lui laughing

| eunicol a răspuns:

Buna. eu sunt de parere ca in loc de felicitare ai putea sa ii dai o poza de-a ta si ii poti scrie ceva pe spatele ei. ex:,, sunt ochii mei si te privesc e chipul meu si iti zambesc, pastreaza-ma caci te iubesc,,