| consuelo12 a întrebat:

Curind e ziua iubitului meu! Vreau sa-i scriu o felicitare super frumoasa. Ma ajutati voi sa o compun? Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| Romancutza a răspuns:

Ai aparut in viata mea ca o puternica raza de soare ce mi-a adus in suflet caldura si gingasia nesfarsita, cu zambetul tau m-ai invatat sa cunosc blandetea pana atunci necunoscuta, sarutul tau mi-a daruit dulceata ta nemaiintalnita, ochii tai senini mi-au artat ca dragostea exista, iar trandetea si frumusetea sufletului tau mi-au cucerit inima.

LA MULTI ANI! (numele tau)

| Victoria a răspuns:

Cel mai bine e sa-i scrii tu ce simti, sa-ti exprimi sentimentele, sa fie ceva propriu, in stilul tau.

| cataaa a răspuns:

Scrie. i niste amintiri care va leaga, ceva amuzant care vi s. a intamplat cat erati impreuna ceva ce iti vine in minte atunci, pe moment. lipeste niste poze cu voi. coloreaz. o asa dragut :p. bafta :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga Iuby, esti cel mai dragut, frumos, destept si increzator in tine@@@azi e ziua ta! la multi ani iti urez...mult succes in viata cu drag(numele tau)!