| amalia_4709 a întrebat:

Ce v-a ranit cel mai tare pana acum?straight face

Răspuns Câştigător
| UuuLaaLaa a răspuns:

Pe plan emotional, faptul ca am iubit si nu mi s'au impartasit aceleasi sentimente, ci am fost bataia de joc. sad e cel mai dureros!

17 răspunsuri:
| Ecea a răspuns:

Am pierdut 100$ in 30 min. la poker crying
Groazic sentiment.
Un glont in picior, destul de dureros.
O explozie, cam nasola treaba.
Oricum cel mai dureros a fost cand am pierdut la poker.

| andrada a răspuns:

Prietenul meu cel mai bun (sau nah... fostul)

| ExistaMosCraciun a răspuns:

O greseala pe care am facut-o.

| chelie91ptm a răspuns:

Pistolu cu bile.

| RedAppLe a răspuns:

Pai fizic o piatra...psihic minciuna

| Ţiiţţţu a răspuns:

Indiferenta...

| MBAAA a răspuns:

Cand m`a injurat in fata prietenul meusad

| opium a răspuns:

Fizic...un anevrism.
psihic...inselatul.

| Chowder_1239 a răspuns:

Faptul ca pana in clasa a 4-a, fata pe care o iuebsc si acum, m-a iubit si ea, dar nu mi-a spus, iar acum nu vrea sa mai fie cu mine crying

| Mizukiii a răspuns:

Fostul meu prieten! happy.

| RapJoint a răspuns:

Fizic? Un cutit care mi-a intrat in mana si am cicatrice de 5 ani.
Emotional...am iubit o fata i-am spus tot ce simt pentru si a 2 a zi imi zice ca de fapt are prieten si parca s-a dus tot...

| xBebelushax a răspuns:

Vorbele! straight face

| liric a răspuns:

Fizic lama de cutit care mi-a retezat degetul
pe plan emotional (daca imi permiteti sa ma exprim asa) faptul ca prietenul meu m-a tradat si a intors multa lume in potriva mea chiar si pe iubita mea de atuncibig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doua bare de cupru, cu "ceva" voltaj intre ele! Sa-ti arat o poza cu incheietura mainii?

| VaRogAjutor a răspuns:

Ca sa pun capac si sa fiu incer Viata.

| alexxino a răspuns:

Iubirea!happy

| Deniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Vorbele dor cel mai tarehappy mai ales cand vin de la persoane dragistraight face