| mY-MuM-OverMediCateS-m a întrebat:

Ce v-ar placea sa primiti de ziua voastra de nastere? ( si niste poze daca se poate). Fundita pentru. cele mai dragutse chestii; x

Răspuns Câştigător
| TheDevilIsHere a răspuns:

Orice{imi plac surprizele=alea placutelaughing] numa sa fie din inima:Xlaughing

12 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Asta:http://www.silverzone.ro/......254-p.html
sau ecva de genul asta http://www.bespecial.ro/Bijuterii/Bratari-Argint-simplu-1843-p.html
pentru ca ador argintul...
de mult timp imi dorec un inel dar nu am avut ocazia sa iau:|

| clauss a răspuns:

Daca e de la iubita, ma multumesc cu orice, stiu ca e dat din inima, de la prieteni ceva util, nu conteaza ce

| Denisa a răspuns:

Rochite, pantofi, blugi, gecute, telefon nou, laptop, bani.

| AdelinaC a răspuns:

Sincer, nimic decat un simplu,, La multi ani"spus sincer si din inima.Pentru mine cadourile nu valoreaza mare lucru.

| LoveBlind a răspuns:

Pai este cu tot set un ursuletz nu mare care are pe deget un inel pe gat un lantisor si pe mana o bratara si langa el o cutie in forma de inima cu bomboane micuta si o vaza micuta de flori da dar sunt false florile si printre flori o inima care o deschizi si inauntru este o felicitare zcuze dar nu mai stiu unde este poza dar este foarte super cu tot sethappy

| roxy_9087 a răspuns:

Http://www.anunturi.biz/anuntul/676000/si-tzu-de-vanzare asta imi doresc eu muuuult de tot :x

| TDGMeebu a răspuns:

Un sarut de la un baiat dragut care chiar tine la mine.sigh

| Piticaaa a răspuns:

Multi de "la multi ani" si liniste sufleteasca, fericire, sanatate, familia aproape... si daca se poate sa am si un iubit, nu ma suparblushing