| alexutza003 a întrebat:

BAieti am nevoie de ajutor ce v-ar placea sa primiti de ziua voastra?

Răspuns Câştigător
| Ady93 a răspuns:

Daca as fi cu o fata care ma iubeste si pe care o iubesc doar o zi cu ea mi-ar fi de ajuns...

7 răspunsuri:
| Bababam a răspuns:

Paco Rabanne One Million

| moraruvictorash a răspuns:

Nimic big grin

| BadBoyCristy a răspuns:

O prietena adevarata...

| fresHZoNe a răspuns:

O dansatoare... sa se "rupa" toata noaptea, sa faca atmosfera placuta. prefer dansatoarele stiu sa dea bine din buric whistling

Răspuns utilizator avertizat
| scx a răspuns:

Cum zice si bad boy big grin dar nah mie mi-ar place de ex un parfum (nu foarte scump) sau ceva...nu stiu exact big grin (LOVE)

| Bucataru88 a răspuns:

Un la multi anii.de la cei dragi. si atat!