| anonim_4396 a întrebat:

Ce va displace cel mai tare la un baiat?

Răspuns Câştigător
| Freya1 a răspuns:

Imaturitatea,lipsa de respect,nenumărate relații,lauda,proasta creștere,minciuna,infidelitatea,vicile prostești (alcool,droguri, pacanele), lenea, lipsa de perspectiva, lipsa de responsabilitate ...etc

5 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Atitudinea de superioritate nefondată.
Imi displac persoanele, fie femei sau bărbati care se cred mai mult decât sunt.

| Adry05 a răspuns:

Nesimțirea și timiditatea excesivă

| JOHNtheADVISOR a răspuns:

Unii au abilitatea de a le duce de nas pe fete și ele să ajungă să îi facă toate poftele.Dar și fetele datorită frumuseții lor le iau mintea(care și așa nu prea era)băieților.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Comportamentul tipic feminin sau de ţăran.

| RalucaRalu2 a răspuns:

Lipsa bunelor maniere, minciuna, trădarea.