| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru fete. Ce va place cel mai mult la un baiat si ce va displace cel mai mult la un baiat?

Răspuns Câştigător
| Adryana_2805 a răspuns:

Mie imi place cel mai mult al un baiat cum se comporta cu mine nu cum arata (chiar daca asta e primul amanunt pe care il vezi)iar ce nu imi place este ca 1. unii baieti vorbesc foarte urat cu prietenele lor 2. daca vad ca o fata le da voie sa-i puna mana pe fund sau chesti din astea ei vb intre ei si incearca din ce in ce mai multi sa se dea la fata respectiva iar 3. unii pot fi foarte gelosi chiar daca vb cu un baiat

6 răspunsuri:
| vlaaddd a răspuns:

Prietene, daca vrei sa faci un sondaj iti inteleg intrebarea, altfel nu.

| oCiudata a răspuns:

Buna,nu imi place la un baiat cand se da mare ca are nu stiu cate prietene, ca se duce peste tot etc.Imi place la un baiat sa fie sincer, cu capul pe umeri, fidel si sa tina cu adevarat la mine. Sper ca te-am ajutat!

| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Buna.
Pai cel mai mult imi place cum arata si comportamentul lui:X
Nu-mi place cand mai vad ca sta in preajma altor fete.
Pa, pa. Fundiita?

| Username01 a răspuns:

Nu imi place baietii cu kapu care nu este pe umerii lor si nu imi place tippi care nu este cuminte? imi place tineri care tine la mine mooooooooolt si care este sinceri si dragutzzzzzzi, imi doresc moooooolt o relatie cu fecior dar tinerii din ziua de azi este tineri foarte nerusinati si imi imi doreste sa am un iubaret si sa fie atat primyl cat si ultimul din vietyle mele, va giugiulesk doolke si va yubesk mooooolt si va am la sufletel si la sentymentele mele cele mai adancy si profunde va yubesk moooooooolt din ynymioara si imi place sa am pryeteny si daca ma vreti ma puteti avea si cunoaste pe aydyul mye de meeeeess : glumeam laughing nu ma lasa mama sa ma expun ea vrea sa am decat rude in lista va iub tare si va puuup dooolke si va sarut si va kiiiis kiiiis spumpik puuup pa love struck (acest raspuns a fost scris la misto si sper ca va'ti prapaditi de raslaughing)rolling on the floor))).

| xBebelushax a răspuns:

1.Imi place la un baiat sa fie destept.inteligent,romantic,glumet

2.Nu imi place sa fie laudaros, fricos, rau etc

Pentru mine personalitatea conteaza nu fizicul big grin

| 123466d a răspuns:

Nu suport cand se lauda un baiat cu anumite chestii exemplu : eu sunt nu stiu cine bla bla bla eu am fost pe la nu stiu unde laughing etc imi place la un baiat sa fie sincer, fidel, simpatic, si sa tina la mine