| Tuca a întrebat:

Ce va place voua fetelor sa faca barbatul in pat?

Răspuns Câştigător
| Pitic a răspuns:

Mai uitate si tu la un film dintrala cu trei litere identice.
Sincer eu una cred ca orcarei fete femei ii place ca partenerul sa fie atent cu ea sa tina cont de ce vrea si ea.
E hai gata ca e trecut de 12
Tu vezi cum e situatia daca e ceva mai lent va miscati ca broasca testoasa trebuie sa fi si u mai romantic chesti chesti atingeri tandre usoare, daca va grobitzi sa terminati mai repede insemna ca vrea fata actiune deci trebuie sa fi agresiv.
App un sfat asa ca de la fata la lab baiat laughing insista in jurul sanilor smug

8 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Sa mi-a tragawinking

| NickiMinaj a răspuns:

Sa nu doarma acolo... am somn agitat laughing

| Awndre a răspuns:

Hm, cred c-ar trebui sa experimentezi singur, atunci ai vedea ce-i place si ce nu.
Raspunsul lui pokito e mortal.

| AɱαȥιɳɠʷᵒʷAɳιɱαTҽ a răspuns:

Cauta pe google kamasutra daca esti asa curioasa happy

| edisonn a răspuns:

Oral

| Riyukii a răspuns:

Sa se dea naibii mai inkolo sa dorm. eventual sa se dea jos din pat pentru. ca`s obisnuita sa dorm pe tot patullaughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place ca eu sa conduc totul happy si cand il mai las pe el sa preia controlul face absolut tot ca eu sa ma simt bine happy P. S. daca nu te-am lamurit nici eu nici ceilalti de mai jos cauta pe net pozitii sexuale preferate de fete sau chesti din astea thinking

| dj_1160 a răspuns:

Sex.