| aNoNimAt a întrebat:

Ce varsta poate avea cea mai bătrînă virgină?

10 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Sunt si care raman o viata virgine din diverse motive. Sunt unele fete care se calugaresc, sunt fete a caror iubiti / soti au murit si nu putut trece peste. Sunt care au fost aproape de a fi violate si au ramas cu un soc emotional. Personal, nu cred ca faptul ca esti virgin este un criteriu atat de important. Pentru unii subiectul virginitatii e mai important decat cel al demnitatii. E penibil.

cami
| cami a răspuns:

Am vazut mai demult un reportaj, cu una care avea 90 si ceva, si inca era virgina. De ce? Fiindca nu gasiste pe nimeni pana atunci care sa fie "demn" de virginitatea ei. (asta zicea ea).

| lostcontrol12 a răspuns:

O femeie din Bacau a mers la doctor si a facut un control pentru a scapa de rautatile vecinilor in privinta virginitatii ei.

Rodica Trandafir are 60 de ani, este din Bacau, si este inca virgina dupa cum si reiese din analizele medicilor, informeaza ananova.com.

Rodica declara presei: "M-am saturat de vorbele rele ale vecinilor care spuneau ca la mine vin tot felul de barbati, si ziua si noaptea."

Medicul ginecolog care a consultat-o pe femeie a confirmat faptul ca este virgina si i-a dat un certificat care sa ateste acest lucru. Cum s-a vazut cu certificatul doctorului specialist, Rodica l-a si aratat celorlalti vecini pentru a lamuri odata problema.

Eu asta am gasi.*

| AnaisC a răspuns:

Am vazut yun filmulet pe internet ca cea mai batrana ar avea 65 de ani.

Gandeste-te ca maicutele sunt virgine de cand se nasc si pana mor:d Virgnitatea nu are varsta

| vladtudor a răspuns:

Femeie de 56 ani virgina http://www.0-24.ro/video/768/ e destul de batrana?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

straight face
Poate muri virgina.Nu este varsta pentru asa ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ha, Ha, dar cea mai tanara virgina? De ce oare suntem preocupati atata de virginitate? Pt. 110: or fi si mai batrane, da poate nu si-au facut publicitate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intreaba la o minastire de maici.

| miki23 a răspuns:

23 de ani
cam atit am eu...